FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Przewody

PODWIESZANE

Kabel światłowodowy uniwersalny, samonośny ULTIMODE FC.E-16SM (16 włókien G.657A2)
Kod towaru: L72016
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
2,70 PLN3,32 PLN0 %
Gwarancja - 24 miesiące
Kabel światłowodowy uniwersalny, samonośny ULTIMODE FC.E-12SM (12 włókien G.657A2)
Widok kabla
Kabel światłowodowy ULTIMODE FC.E-16SM jest kablem uniwersalnym w powłoce LS0H. Może więc być stosowany na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Dzięki wzmocnieniu z włókien aramidowych, kabel ten wytrzymuje nacisk 800N przy rozpiętości 150m. Doskonale sprawdza się więc w przypadku instalacji podwieszanych - na przykład przy podłączaniu umieszczonych na słupach punktów dostępowych lub kamer monitoringu. Kabel zawiera włókna jednomodowe w standardzie G.657A2 (promień gięcia 7,5mm) o średnicy 250 μm.
Bezpieczna długość przęsła między słupami: 40 - 50 metrów.
Kabel ULTIMODE FC.E-16SM przeznaczony jest m.in. do stosowania wewnątrz budynków. Jego lekka konstrukcja oraz niewielka średnica wynosząca 3,5 mm, doskonale sprawdzają się w zastosowaniach takich jak: sieci FTTx, sieci biurowe, domowe.
W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe o standardzie ITU-T G.657A w powłoce 250 μm. Włókno to jest obecnie jednym z najlepszych i najbardziej popularnych włókien jednomodowych, nazywane często "udoskonalonym włóknem G.652D", ze względu na to, iż zmniejszono w nim minimalny możliwy promień gięcia, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu innych parametrów. Tłumienie włókna G.657A dla długości fali 1310nm wynosi <0,35dB/km, a dla 1550nm <0,20dB/km. Charakterystycznym dla tego typu włókna jest zmniejszony wpływ tłumienia makrozgięć.
Spełniane normy:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Parametry techniczne:
NazwaULTIMODE FC.E-16SM
KodL72016
Typ kablasamonośny
Wzmocnieniewłokna aramidowe
Liczba włókien16
Średnica kabla3,5 mm
Masa kabla 6,3 kg / km
Rodzaje włókien

jednomodowe,
G.657A2 9/125 μm CORNING

Minimalny promień gięcia7,5 mm (włókno)

Wytrzymałość na zgniatanie

Krótkoterminowa:

1000 N / 100 mm

Długoterminowa:

300 N / 100 mm
Max. siła naciągu800 N
PowłokaLS0H
Kolorczarny
Temperatura pracy-30oC...+70oC
Temperatura instalacji-20oC...+60oC

 

Budowa przewodu:
1. Włókna jednomodowe G.657A
2. Wzmacniające włókna aramidowe
3. Powłoka zewnętrzna LS0H odporna na UV





Istnieje możliwość wykonania dowolnego odcinka światłowodu z zarobionymi na końcach złączami na zamówienie. W celu złożenia zapytania o ofertę skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym.
Cena dotyczy jednego metra kabla ULTIMODE FC.E-2SM L7202
Cena nettoCena bruttoRabatWażność  
2,70 PLN3,32 PLN0 %
 
Kabel światłowodowy uniwersalny, samonośny ULTIMODE FC.E-16SM (16 włókien G.657A2)
Kod towaru: L72016