FB
MÓJ KOSZYK
Mój koszyk jest pusty

Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-4MM 1m (4 włókna OM2 50/125)
Kod towaru: L7204
Towar został wycofany z oferty
Kabel dystrybucyjny dedykowany do zastosowań wewnętrznych ULTIMODE IDC-4MM
4 włókna wielomodowe w standardzie OM2 50/125 μm.
Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-4MM 1m (4 włókna OM2 50/125)
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-4MM.
Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-4MM 1m (4 włókna OM2 50/125)
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-4MM.
Cechy wyróżniające:
  • kabel minibreakout wzmocniony włóknami aramidowymi
  • 4 włókna wielomodowe OM2 50/125 μm
  • włókna w ścisłej tubie 900 μm
  • powłoka LSZH
Kabel światłowodowy ULTIMODE IDC-4MM jest kablem typu minibreakout, czyli wielowłóknowym kablem światłowodowym do zastosowań wewnątrz budynków. Kabel zawiera włókna wielomodowe w ścisłej tubie o średnicy 900 μm, co ułatwia ich wydzielenie podczas instalacji i montaż złączy lub spawów optycznych. Zastosowane w konstrukcji kabla włókna aramidowe mają na celu zabezpieczenie włókien światłowodowych przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz gryzoniami.
Kabel ULTIMODE IDC-4MM zawiera 4 włókna wielomodowe. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. Powłoka kabla została wykonana z materiału LSZH (powłoka nierozprzestrzeniająca płomienia i niewydzielająca substancji toksycznych).
W kablu zostały zastosowane włókna wielomodowe OM2 50/125 w powłoce 900 μm. Zastosowane włókna wielomodowe spełniają międzynarodowy standard IEC 60793-2-10 typu A1a. Włókna wielomodowe OM2 są obecnie najbardziej popularnymi włóknami wielomodowymi zapewniającymi poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Tłumienie nie przekracza 3,5 dB/km w I oknie transmisyjnym oraz 1,5dB/km w II oknie transmisyjnym.
Kable wewnętrzne dystrybucyjne ULTIMODE IDC są kablami bezżelowymi o przeznaczeniu wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz pionowych. Ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w szachtach i korytach kablowych. Może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTD, serwerowniach czy połączeniach międzypiętrowych.
W ofercie dostępne są także kable minibreakout ULTIMODE:
  • ULTIMODE IDC-2SM L7502 - 2 włókna jednomodowe G.652.D,
  • ULTIMODE IDC-2MM L7202 - 2 włókna wielomodowe OM2 50/125,
  • ULTIMODE IDC-4SM L7504 - 4 włókna jednomodowe G.652.D,
  • ULTIMODE IDC-8SM L7508 - 8 włókien jednomodowych G.652.D,
  • ULTIMODE IDC-8MM L7208 - 8 włókien wielomodowych OM2 50/125.
Możliwe opcje zakupu kabla światłowodowego:
  • L7204 - sprzedaż na metry kabla ULTIMODE IDC-4MM
  • L7204_2000 - szpula (2000 metrów) kabla ULTIMODE IDC-4MM
Parametry techniczne:
NazwaULTIMODE ICD-4MM
KodL7204
Liczba włókien4
Średnica kabla4 mm
Masa kabla18 kg / 1000 m
Rodzaje włókienwielomodowe,
OM2 50/125 μm
Tłumienie włókna< 1,5 dB/km dla 1310nm
< 3,5 dB/km dla 850nm
Powłoka włókna900 μm
Odporność na zgniatanie1000N/100mm
Temperatura pracy- 40... 60oC
Temperatura instalacji- 20... 70oC
Konstrukcja kabla ULTIMODE IDC

1. Włókno światłowodowe.
2. Ścisła tuba o średnicy 900 μm.
3. Włókna aramidowe.
4. Powłoka LSZH.



ULTIMODE Building System to rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci budynkowej FTTH (ang. Fiber To The Home). System pozwala na kompleksową budowę linii optycznej w budynkach z zapewnieniem łącza światłowodowego w każdym mieszkaniu / biurze. System idealnie rozwiązuje także problem rozprowadzenia okablowania w biurach typu "open space".
Cena dotyczy 1 metra kabla.
Towar został wycofany z oferty
 
Dystrybucyjny kabel wewnętrzny ULTIMODE IDC-4MM 1m (4 włókna OM2 50/125)
Kod towaru: L7204
SKOMPLETUJ
NOWOŚCI W BIBLIOTECE
WARTO PRZECZYTAĆ