ZAKUPY
Wyprzedaż
Antena telewizyjna profesjonalna UHF ATV 8/21-60 - WYPRZEDAŻ
Kod towaru: A8735
Towar został wycofany z oferty
Antena przeznaczona jest do instalacji zbiorczych i do odbioru w szczególnie trudnych warunkach. Polecamy ją szczególnie firmom montującym anteny. Charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją mechaniczną, mocowaniem minimalizującym wpływ masztu na odbiór sygnału, oraz kanałowymi charakterystykami zmniejszającymi wpływ zakłóceń na odbiór wybranej stacji.
Opakowanie zawiera komplet elementów, które należy zmontować według dołączonej instrukcji. Montaż trwa kilkanaście minut. Antena produkowana na zamówienie. W komplecie anteny nie ma symetryzatora, więc należy go dokupić. Polecamy do tej anteny symetryzator SA IV-V C0002.
Dane techniczne
| Nazwa | ATV 8/21-60 |
| Kod | A8735 |
| Pasmo [MHz] | 470-790 |
| Zysk [dB] | ![]() |
| Szerokość wiązki H/V | 33/38 |
| Promieniowanie przód/tył [dB] | 23 |
| Polaryzacja | pozioma, pionowa |
| Ilość elementów | 8 |
| Impedancja wyjściowa [om] | 300 |
| Opakowanie | folia |
| Masa [kg] | 1,0 |
| Długość [m] | 0,54 |
SKOMPLETUJ
NOWOŚCI W BIBLIOTECE
WARTO PRZECZYTAĆ
Poradnik doboru anteny telewizji naziemnej. Omówiono szereg problemów związanych z radiodyfuzją. W przypadku szczególnie trudnych warunków odbioru, autor sugeruje... więcej »







![Przewód koncentryczny 75 Om TRISET-113 1,13/4,8/6,8 [1m]](pict/e1015_1_.gif)

![Złącze F nakręcane 6,8mm [100szt.]](pict/e8012_.gif)






